بازی درازجایی که حضرت‌حجت ابن الحسن(عج)بر آن نظر داشت+عکس

حاج سعید اقا با خبر شدیم که بخشی از ساختمانهای موشک خورده پادگان ابوذرکه به همان صورت برجای مانده بود پاک سازی و جمع اوری شده نظرتون در رابطه با این پاکسازی ها چیه؟

متاسفانه ما همیشه در خصوص تخریب ابنیه دفاع مقدس بارها وبارها صحبت کردیم و این گلگی برای ما محفوظ است، نمی دانیم شکایتمان را از آمریکایی های داخلی به کجا ببریم! تخریب ابنا و آثار باقی مانده از جنگ که چند سالی است آگاهانه و توسط خودمان و نه به دست دشمن خارجی، در حال اتفاق است، و این ماجرا یک داستان و زخم کهنه و قدیمی است که متاسفانه با وجود مسئولان حزب الهی و نظامی در اماکن و نهادهای مختلف که در راس کار هستند علارغم  بودجه کنارگذاشته شده برای حفظ این مناطق و آثار، شاهد استمرار روند تخریب مناطق طلایی و تاریخ محور دفاع مقدس هستیم  و الان در جای دیگه مثل باغ موزه دفاع مقدس اینها را با هزینه بسیار بالا باز سازی می کنیم تا به نسل های آینده نشان دهیم چه بلایی در طول 10 سال جنایت و تجاوز توسط ایادی استکبار جهانی بر سر ملت مظلوم ایران آمده است. یعنی مناطقی که واقعه در آن اتفاق افتاده و هنوز بوی باروت و آتش در آن به مشام می رسد را داریم با خاک یکسان می کنیم ویک محیط مصنوعی و بی روح را در یک محفظه شیشه ای جای گزین آن می کنیم.

همین الان که من با شما در حال صحبت هستم ، موانع فکه، والفجرمقدماتی و والفجر1، به اسم پاکسازی در منطقه دارد اتفاق می افتد که برداشتن موانع سیم خاردار و مین روبی هایی که از جهات امنیتی عواقب خطرناکی هم در پیش دارد و صریح می گویم یک کار بسیار احمقانه در حال اتفاق است که هیج توجیهی هم ندارد که انشالله در فرصتی مناسب به چرایی احمقانه بودن این کار اشاره خواهم کرد.

مناطق دیگه ای هم برای بازدید در نظر دارید؟

چون  مانور ما دو روز بیشتر نیست  و امسال هم متاسفانه بدلیل مشکلات مالی و کمبود زمان، برایمان مقدور نیست به مناطق دیگه غرب مثل گیلانغرب و سومار بریم به همین مقدار اکتفا می کنیم ولی انشالله  امسال در آینده ای نزدیک  برنامه ای جداگانه برای بازدید از دیگر مناطق غرب مثل پاوه خواهیم داشت.

/ 0 نظر / 31 بازدید