تصاویر/ اولین عرض تبریک به قهرمانِ «عملیات عاشورا»

«حمیدرضا زمانی» به تاریخ 7 اسفند 1365 هجری در تهران متولد شد. او از نوجوانی، در منار کار و تلاش برای کسب روزی حلال، به عنوان یک تراشکار زبردست، به عنوان عضو فعال در پایگاه بسیج محله‌ی خود، شناخته می شد. «گردان 207 امام علی(صلوات الله علیه)» شاهد زحمات خالصانه و بی دریغ او در جهت حفظ امنیت کشور بود. این بسیجی دلاورِ حسین آبادی ( از توابع «اسلامشهر»)، سرانجام پس از 45 روز حضور در صفوف «مدافعان حریم آل الله(صلوات الله علیه)» در فاصله ی 35 کیلومتری کربلای مقدسه و هنگام «عملیات عاشورا) آزادسازی شهر«جرف الصخر» (مهم ترین گلوگاه جهت تامین امنیت کربلا) از لوث وجود «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود. وی در حالی بر سفره‌ی «سالار شهیدان(صلوات الله علیه) مهمان شد که از پیکر پاکش در این دنیا، تنها سر خونین و دست قطع شده‌اش باقی ماند و بر دوش عزاداران حسینی در تهران تشییع شد.
هنگامی که «حمیدرضا» خلعت شهادت پوشید، طفلی 3 ساله و کودکی متولد نشده از او به یادگار مانده بود که این کودک، بامداد روز گذشته، جمعه، 24 بهمن 1393 متولد شد.
خبرنگار گروه جهاد و مقاومت مشرق، صبح روز جمعه، با حضور بر مزار این «مدافع حسینی» از نخستین کسانی بود که تولد این آقا زاده را به محضر پدرش تبریک عرض کرد.

تصاویر/ تولدم مبارک پدر

تصاویر/ تولدم مبارک پدر

تصاویر/ تولدم مبارک پدر

/ 0 نظر / 61 بازدید